Melek Otel'de sadece bir gün kalmama rağmen, gerçekten memnun kaldım. Sıcak bir ortam var. Kutluyorum.
DAĞHAN YETENEK-İSTANBUL-24.05.2007

r

Kendimi evimde gibi hissettim. Yerli-yabancı ayrımı yok. İnsana kendini özel hissettiriyor. En içten sevgilerimle.
HATİCE CEYLAN GÜLERMAN- ANTALYA-30.05.2007

r

Oteliniz temiz ve insan kendini burada evinde gibi hissediyor. Burada bildiklerimizi sevdiğimiz insanlarla paylaşıp,onlara da tavsiye etmeyi düşünüyoruz. Herşey için teşekkürler.
HAKAN MARAŞLIOĞLU-MARMARİS-02.06.2007

r

Bodrum'a uğraştığımız iş dolayısıyla sıkça gelmekteyiz. Kalabileceğimiz fazla yer olmasına rağmen, tanıdıklarımızın ısrarlı çabalarına bile rağmen Melek Otel de kalmayı tercih ettik. Yeni bir otel olmasına rağmen kısa zamanda konsept olarak Gümbet'in hem konum hem de servisi ile önde işletmeler arasına gireceği kanısındayım. Bodrum'a her gelişimizde kalabileceğimiz ikinci adresimiz oldunuz. Tebrikler.
YILDIZ GROUP adına OĞUZ YÜCESOY-İSTANBUL 04.06.2007

r

Your Hotels is normal. No good no bad.This is my idea.
ALİ-PARHAM -TAHRAN-İRAN-07.06.2007

r

Güzel ve eğlenceli bir dalışın ardından dinlenmek ve yarına hazırlanmak adına tesadüfen geldiğim otelinizden bir sonraki sefere de kesinlikle burada konaklama sözü ile ayrılıyorum. Hem personel hem de konum bence sizi Gümbet'in en iyisi yapmış. Saygılarımla
SERHAN TAMAZ- BURSA-10.06.2007

r

Mevki olarak çok hoşumuza gitti.Odalar gayet ferah. Geçen sene kaldığımız dört yıldızlı otel bile bu kadar rahat değildi. Havuz harika. Tekrar misafir olacağımıza emin olabilirsiniz.
MAHMUT ABİ-AFYON- 10.06.2007

r

Biz eşimle bu oteli tamamen tesadüfen bulduk. Bir çift güzel gülen göz bizi resepsiyona davet etti. Kaldığımız 2 gün boyunca çok mutlu olduk. Garson çocuklar hepsi birer beyefendi. Deniz çok güzel. Herşey harikaydı. Teşekkürler.
GÜLDER SİNANOĞLU-İZMİR-21.06.2007

r

Ankara'nın boğucu sıcağından kendimizi Bodrum'a attık. Otelinizde kaldığımız günler boyunca gördüğümüz ilgiden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ederiz.
ÖZGEN MEDİKAL-ANKARA

r

Bütün bir yıl boyunca okul stresimizi atmak için hafta sonu Bodrum'a geldik. Çok şükür Gümbet Melek Otel de atabildik. Dinlenmiş dönüyoruz Ankara'ya. Herşey o kadar güzeldi ki unutamayacağız. Okul kapandıktan sonra tekrar gelme isteğiyle sevgiler..........
SERTAN MÜSELLİM-ANKARA ÜNİVERSİTESİ TİYATRO BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİ

 

 

designed by kapsam graphic